SIK SORULAN SORULAR

SSS

Aradığınız cevaplar burada yok mu? Bize ulaşın.

Halılarım hangi işlemlerden geçiyor?

Servisimiz halı yıkama uygulamalarını, halı üreticileri talimatlarına uygun olarak gerçekleştirir. Her halı, gerek dokuma tekniği, gerek hammaddesi ve kullanılan boya niteliğine göre farklı yıkama uygulamalarından geçer. Halı yıkama uygulamalarımızı daha detaylı olarak buradan inceleyebilirsiniz.

Ne kadar sürede yıkama yaptırmalıyım?

Dünya genelindeki tüm temizlik uzmanları, ortalama bir evin halılarının yılda en az 2 kez, yani altı (6) ayda bir yıkanmasını kesinlikle önermektedirler.

Zorlu lekeler nasıl çıkar?

Firmamız halı üreticileri talimatlarına göre leke çıkarma işlemlerini gerçekleştirirler ancak bazı inatçı lekeler için farklı metotlar uygulanır. Talimatname dışında bir işlem yapmadan önce müşteri bilgilendirilir ve oluşabilecek sorunlar önceden haber verilir. Müşteri onayı olmaksızın talimatname harici işlem yapılmaz.

Ne tür deterjanlar kullanıyorsunuz?

Bizim için müşterilerimizin sağlığı para kazanmaktan önce gelir. Bu yüzden sağlığa zararlı kimyasallar kesinlikle kullanılmamakta, %100 doğal VEGAN halı şampuanları tercih edilmektedir.

Halılarım ne kadar sürede gelir?

Yoğun sezon dönemleri ve olumsuz hava koşulları, dışında halılarınız en geç 3 ila 4 gün içerisinde adresinize teslim edilir.

Fiyatlarınız nedir?

Firmamız müşteri memnuniyeti politikasını öncelikli bir felsefe olarak kabul etmiş buna göre en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmak için halı yıkama fiyatlarını özenle dizayn etmiştir. Halı yıkama fiyatlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

E-posta Gönder

 

Bu formu gönderdiğinizde müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede size yanıt verecektir.