Bambu Halı Yıkama

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama hakkında merak ettiklerinizi bu makalede sizler için derledik.

Yün ve ipek karışımları, her zaman moda olmuş ve olmaya devam edecek. Ancak teknoloji ilerledikçe ev dekor ürünlerimizde gelişiyor. Şamdanlardan elektrikli avizelere geçiş yaptığımız gibi yeni bir bambu ipeği çağına yaklaşıyoruz.

Bambu halı yıkama hakkında merak edilen soruları derledik, listede sizin sorunuz yoksa bizi aramaya çekinmeyin.

Soru: Bambu halı, halı yıkamaya verilir mi?
Cevap: Tabi ki, profesyonel temizlemeciler halılarınız için en yeni ve en iyi profesyonel malzemelerden yararlanır.

Soru: Bambu halı çamaşır makinesinde yıkanır mı?
Cevap: Bunu kesinlikle yapmayın.

Soru: Bambu halı hangi deterjanla silinir?
Cevap: Sert kimyasallar ve ağartıcılar haricinde genel temizlik ürünlerini kullanabilirsiniz. En sağlıklısı beyaz sabundur. Ancak yinede her zaman halınızın görünmeyen bir kısmında test yapmanız önemli.

Soru: Bambu halı temizliği nasıl yapilir?
Cevap: Bambu halılarız için evinizde rutin temizlikler yapın. Derinlemesine ve inatçı lekeler varsa profesyonel yardım alın.

Bambu halı yıkama fiyatları

Bambu İpek Nedir?

Bambu ipeği, tahmin ettiğiniz gibi bambudan yapılmıştır! Bu Bambu ipeği doğal bir viskon elyafıdır. Bitkinin selülozu çıkartılır ve yapışkan bir macun halini alır. Selüloz ekstraksiyondan sonra kurumaya alınır. Kuruduktan sonra pürüzsüz ipeksi bir elyaf olarak ortaya çıkar. Sonuç, pürüzsüz ve dokunuşa serin olan bulut benzeri bir elyaf! Son derece uzun ömürlü ve hipoalerjenik olmasının yanı sıra antibakteriyeldir.

Bambu halı nasıl temizlenir?

Oldukça basit. Lekeleri hafifçe temiz bir bez ve geleneksel deterjanlarla temizleyin! Lekeyi çıkarmak için kesinlikle sert fırça ve sert ağartıcı deterjanlar kullanmayın. Bu halıda o kadar ciddi hasar verir ki, uzman halı yıkamacılar bile onu çoğu zaman düzeltemez.

Uzmanlar, halılarınızı her altı ayda bir profesyonel bir serviste, derinlemesine temizletmenizi öneriyor.

Bambu halı yıkamauygulama esnasında parlaklığını kaybetmemesi için özenle muamele edilmelidir. Yüksek basınçlı, buharlı temizlik gibi modern kilim ve halı temizleme yöntemlerini kesinlikle kullanılmamalıdır çünkü bu bambu halıları gerçekten mahvedebilir.

Ardi halı yıkama’nın üstün performanslı yıkama yöntemleri tam size göredir. İşletmemizde, her halı türüne özel olarak yıkama yöntemleri kullanırız. Halı üreticilerinin temizlik talimatlarına uygun yöntemleri kullanıyoruz bu sayede hiçbir risk ile karşılaşmıyorsunuz.

Fabrikamız, bambu halı yıkama konusunda özel olarak uzmanlaşmıştır. Her türlü bambu halınızı mükemmel bir şekilde derinlemesine temizleyebiliriz.

Bambu halı yıkama fiyatları

Farklı uygulama yöntem ve malzeme kullanımları halı yıkama fiyatlarına doğrudan etki eder. Bu sebeple, halınızda standart yıkamanın dışında ekstra bir inatçı leke çıkartma gibi uygulamalar varsa en iyi fiyatlamayı yapabilmemiz için bize ulaşın.

Bambu halı yıkama uygulamalarımızı bugün deneyimleyin, halınız güvende, içiniz rahat olsun.

Evde Bambu Halı Yıkama veya Temizlik İpuçları

Silkeleyin

Bambu halınızın taze görünmesini sağlamak için ara sıra hafif bir şekilde silkelemeniz yeterlidir. Bunu için fazla çaba harcamanıza, diyelim ki halıyı bir halı dövme sopasıyla dövmenize bile gerek yok. Sadece hafif bir silkeleme tozları ve birçok kiri çıkarmaya yeterli olacaktır.

Süpürün

Her iç ve dış mekan halısında olduğu gibi bambu halıları düzenli olarak süpürmek harika görünümleri uzun süre korumaya yardımcı olur.

Lekelere Anında Müdahale Edin!

Bulaşan lekelere anında müdahale etmeniz her zaman çıkarınızadır. Hangi halı türü olursa olsun, özellikle inatçı lekelerde anında müdahale etmeniz halınızı kurtarmanıza büyük oranda yardımcı olacaktır.

Sosyal Medyadan bizi takip edin! https://www.facebook.com/ardihaliyikama/

TIKLA ARA