Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları, üstün temizlik uygulamaları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çeyrek asırdır hizmetinizdedir.

Servisimiz, profesyonel halı yıkama ekipmanları ve eğitimli teknisyenlerden oluşmaktadır. Hizmet kalitemize yansıyan bu unsurlar, 5000m² kapalı alanda günlük 2500m² halı yıkama kapasitesi ile desteklenmektedir. Bahçelievler halı yıkama firması arayan tüm müşterilerimizin aynı gün mesai saatleri içinde halıları servislerimizce alınmakta, yoğunluğa göre en geç 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Uzmanlar uyarıyor! Türkiye’de ortalama bir ev halısı, minimum altı ayda bir profesyonel temizlikten geçmelidir.

 

VEGAN DETERJANLAR KULLANIYORUZ

Halı yıkama servisi olarak bizim için sağlığınız herşeyin öncesinde gelir. Bu yüzden tüm uygulamalarımızda T.C. Tarım Bakanlığı onaylı halı yıkama şampuanları tercih ediyoruz. Bol köpüklü ve kalıcı hijyen sağlayan, Avrupa’nın 1 numaralı deterjanları ile halılarınız şimdi daha temiz ve en önemlisi daha sağlıklı.

Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları

Fiyatlarımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamıza istinaden, günümüz piyasa koşullarında en ekonomik olacak şekilde özenle dizayn edilmiştir. Halılar, imalat yöntemleri gereği farklı materyaller, farklı boyalar ve farklı dokuma teknikleri ile imal edilmekte, buna göre her halı kendi türüne göre özel bir halı yıkama uygulamasına sahiptir.

Bu nedenle her halı kendi türüne göre farklı fiyatlarla yıkanmaktadır. Servisimizde halı yıkama fiyatları 6₺’den başlayan fiyatlarla müşterilerimize sunuluyor. Net bir fiyatlama için şimdi Whatsapp veya İletişim bilgilerimizden bize ulaşın.

Gsm: 0212 693 4848 Whatssapp - 0546 693 48 48

Firmamız personeli, profesyonel temizlik uzmanlarından oluşmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışı, eğitimli ve işinde bilgili, müşterilerimize karşı daima nazik ve temizlik konusunda özel eğitimlidirler.

Ardi Halı Yıkama Slider

Bahçelievler halı yıkama firmaları arasında köklü bir kuruluş olan servisimizde 20 araçlık filomuz ile en hızlı halı yıkama hizmetini veriyoruz. Aramanıza müteakip en hızlı şekilde lokasyonunuza ulaşan ekiplerimiz çok kısa süren on kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra halılarınızı merkezimize getiriyor. Halılarınız özel günler (Bayramlar, Yılbaşı vb.) dışında iş yoğunluğuna göre en geç 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Servisimiz söz verdiği gün ve saatte mutlaka halılarınızı teslim eder.

Bahçelievler halı yıkama servisi olarak tüm yıkama uygulamalarımız, firmamız garantisi altındadır. Oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta firmamız maduriyetinizi gidermeyi taahhüt eder. Bu taahhüt bazı durumlarda geçerli değildir.

Garanti kapsamında olmayan durumları, https://www.ardihaliyikama.com/sss/ sayfamızdan inceleyiniz.

Facebook fan sayfamızı beğenin, muhteşem bahar ve yaz kampanyalarımızdan önce sizin haberiniz olsun. https://www.facebook.com/ardihaliyikama/

 

 

TIKLA ARA