Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Halı Yıkama Başakşehir

Başakşehir halı yıkama servisi olarak COVID-19 pandemisi önlemleri kapsamında gereken tüm önlemler alınmıştır. İşletmemizde kişiye özel yıkama sistemleri sayesinde halılarınız başkasının halıları ile temas etmeden sadece size özel olarak yıkanmaktadır.

Halılarınız başka müşteri eşyaları ile temas etmez. Kişiye özel olarak titizlikle yıkanır.

öneri: https://www.ardihaliyikama.com/kategori/pratik-bilgiler/

Sistemlerimiz, her ünitesinde sadece tek bir halı yıkanacak şekilde dizayn edilmiştir ve her yıkama sonunda sistem kendisini dezenfekte eder. Bu sayede bulaşı riski %100 oranında önlenmiş olmaktadır.

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir’de profesyonel bir halı yıkama servisi arıyorsanız, servisimiz gün boyu çağrılarınızı bekliyor.

Trafiğin yoğun olduğu modern şehirlerde, kir ve kirlilik sadece evinizin dışında değildir –evinize girmek için fırsat kolluyorlar. Başakşehir’in ihtiyaç duyduğu profesyonel  halı yıkama konusunda tam hizmet vermekteyiz. Başakşehir ekibindeki profesyonel halı temizleme teknisyenlerimiz, kilim ve halılardan, koltuk, yatak, yorgan, yastık, battaniye ve stor perdelere kadar herşeyi temizleme konusunda zengin bir deneyime sahiptir.

Evinizin halıları, kilimleri ve kumaşları bakteriler ve diğer istenmeyen mikroorganizmalar için kolaylıkla bir üreme alanı haline gelebilirler. Modern kumaş ve lifler yoğun bir şekilde örüldüğünden, kir ve döküntülerin dışarı çıkması zorlaşmaktadır. Bu, temizliği zorlaştırır ve lekeler söz konusu olduğunda bakteri üremesini çekme eğilimindedir.

Başakşehir halı Yıkama
Başakşehir halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama servisi bu nedenle büyük bir yatırımdan potansiyel bir sağlık tehlikesine dönüşebilecek bu tür halılarınız için yılda en az 2 kez halılarınızı derinlemesine temizletmenizi öneriyor.

Halılarınız, derinlemesine temizlikten geçmediği sürece kısa zaman içinde kirli halı zemininde bir kolonileşme sürecine giren mikroorganizmalarla dolar ve bu zararlılar, alerjileri tetikleyip şiddetlendirebilir ve hatta bazı durumlarda saman nezlesi ve diğer solunum problemlerine bile neden olabilir. Bunlar, müşterilerimiz için büyük bir değer sunan Başakşehir’de tam hizmet veren halı yıkamacı olmamızın nedenlerinden sadece birkaçı –kirli bir halı sadece çirkin görünmekle kalmaz, yaşam alanınızı dayanılmaz bir hale getirebilir.

Başakşehir Halı Yıkama Telefon

Bir halıyı veya kilimi temizlemek göründüğü kadar kolay değildir. Halınızda ne tür kir veya lekelerin tespiti, kir ve döküntülerin birikmesine gerçekte neyin sebep olduğu gibi dikkate almanız gereken birçok şey vardır.

Ekibimiz her türlü halı ve kilim için temizleme servisi sunabilecek beceri ve deneyime sahiptir. İşimiz bittiğinde tamamen temiz olmasını garanti ediyoruz.

Başakşehir halı yıkama yöntemleri, vegan halı şampuanları ile titizlikle gerçekleştiriliyor. İşletmemizde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal kullanılmamaktadır.

İstanbul halı Yıkama
İstanbul halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama servisinde aynı zamanda başakşehir koltuk yıkama hizmetleride alabilirsiniz. Koltuk yıkama işlemlerimiz randevu usülü, adresinizde gerçekleştirilmektedir. Güncel fiyatlarımız ve randevu almak için bize ulaşın.

Başakşehir halı yıkama yöntemleri sadece derinlemesine temizliği içermez; aynı zamanda kötü kokuların giderilmesinde de etkin yöntemler kullanıyoruz. Başakşehir’deki evlerin hemen hemen yarısının evcil hayvanları var ve bu, lekeleri, dökülmeleri ve istenmeyen kokuları olan halılar anlamına gelmektedir.

Başakşehir’de gerçekten güvenilir bir tam hizmet halı yıkama servisi arıyorsanız, tüm halı, kilim ve koltuk yıkama ihtiyaçlarınızı karşılayacağına güvenebileceğiniz bir şirketiz. Evinizin veya ticari mülkünüzün halı temizleme ihtiyaçlarını değerlendirmek için bugün bizimle iletişime geçin.

Ardi Halı Yıkama Sağlıklı Yaşam Alanları Sunuyor.

Aşağıdaki bölgelerde dahil olmak üzere Başakşehir’de halı yıkama hizmetleri veriyoruz.

Başakşehir, Kayaşehir, İkitelli, Ispartakule, Bahçeşehir, Halkalı, Esenkent, Bahçelievler, Atakent, Bağcılar, Küçükçekmece, Florya, Ataköy, Bakırköy, Yenibosna, Güneşli, Kirazlı, Güngören, Sefaköy, Yeşilköy, Şenlikköy, Zuhuratbaba, Şirinevler

 

 

Call Now ButtonTIKLA ARA