Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz?

Halkalı halı yıkama servisinde, size en iyi halı temizleme hizmetini garanti ediyoruz. Ardi Halı Yıkama hizmetlerini diğerlerinden daha iyi yapan şeyleri keşfedin.

 • Halı yıkama yöntemlerimiz ileri teknolojik bir alt yapı ve çözümlerimiz, fark edilir düzeyde derinlemesine temizlik uygulamalarını içerir.
 • Birçok halı yıkama servisi, inatçı kirleri ve toz kalıntılarını temizleyecek hızlı bir yöntemle yüzeye odaklanır. Ancak Ardi Halı Yıkama teknisyenleri ile elde edeceğiniz şey bu değildir.
 • Üstün halı temizleme sonuçlarımızı %100 memnuniyet garantisi ile garanti ediyoruz. – Halkalı’nın En iyi halı yıkama şirketi.

Halkalı halı yıkama servisinde halı, koltuk ve stor perdeler daha iyi sonuçlarla ve çok daha ekonomik fiyatlarla temizlenmektedir.

Halkalı Halı Yıkama
Halkalı Halı Yıkama

Halkalı’da Halı Yıkamadan Daha Fazlasını Sunuyoruz!

Koltuk Yıkama

Halkalı Koltuk yıkama uygulamalarımız adresinizde, sizin görerek, onaylayacağınız şekilde gerçekleştirilir. Koltuklarınızdaki tüm leke ve zararlıları ortadan kaldıran özel yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Halı Tamiri

Halkalı halı tamiri hizmetlerimiz, işinin ehli ustalarımız tarafından aslına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Her türlü el dokuma halılarınız, overlok işleri ve saçak tamiri işleriniz için bizi arayın!

HİZMETLERİMİZ:
 • Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Yorgan Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yastık Yıkama
 • Nevresim Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Halı Tamiri
 • Halı Saçak Tamiri
İstanbul Stor Perde Yıkama

İstanbul stor perde yıkama hizmetleri, üstün kalitede hijyenik temizliği garanti ediyor. Stor perdeleri kolay yoldan [...]

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama Fabrikası Pamuklu, kadife, viskon, ipek, yün, keten ve sentetik kanepeler için uygundur. [...]

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama hakkında merak ettiklerinizi bu makalede sizler için derledik. Yün ve ipek karışımları, [...]

Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Sararan halı nasıl temizlenir? Halı sararması nasıl geçer? Halınız temizledikten sonra [...]

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Profesyonel Halı Yıkama Servisi Ataköy halı yıkama hizmetleri 25 yılı aşkın süredir, yerel halı [...]

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz? Halkalı halı yıkama servisinde, size en iyi halı temizleme [...]

Neden Halkalı Halı Yıkama?

%100 Memnuniyet Garantisi

işimizin kalitesini sektörün en iyi garantisiyle desteklemektedir.

Özel temizlik hizmetlerimizin sonuçlarından %100 memnun değilseniz, düzeltmek için ne gerekiyorsa yaparız.

25 Yıllık Tecrübe

Halkalıdaki müşterilerimiz 25 yıldır bize güveniyorlar.

Halılarınızı, stor perdelerinizi, koltuklarınızı herkesten daha uzun süre, daha iyi sonuçlarla daha ekonomik fiyatlarla temizliyoruz.

Birinci Sınıf Hizmet

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ve temizlik hizmeti teknisyenlerimizden her zaman nazik, profesyonel, duyarlı hizmet alacaksınız.

Siz %100 memnun olana kadar biz mutlu olmayız.

İstanbul Profesyonel Halı Yıkama

İşletmemizde kişiye özel yıkama sistemleri bulunmaktadır. Eşyalarınızı büyük bir titizlikle, yalnızca size özel olarak temizliyoruz. Halı yıkama özel bir ilgi ister, bunların başında da hijyen gelir. İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde bu durum çok daha fazla gün yüzüne çıkmıştır.

İşletmemiz hertürlü bulaşı riskine karşı bütün önlemlerini almıştır. Eşyalarınız başkalarının eşyaları ile temas etmeden size özel yıkanıyor. Sistemlerimizin her ünitesinde sadece tek bir halı yıkanıyor ve her yıkama sonrası sistem kendisini dezenfekte ediyor. Paketleme el değmeden gerçekleştiriliyor ve evinize %99,9 oranında hijyen garantili olarak geliyor.

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Ardi Halı Yıkama servisi olarak sağlığınıza önem veriyoruz. Halı yıkama işindeki en çok önem verdiğimiz konuların başında daha hijyenik ve daha temiz yaşam alanları oluşturmak geliyor.

Temizliğin çok önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz, buda bizleri işimize çok daha ehemmiyetli olmamız konusunda gayretlendiriyor. Eğitimli teknistenlerimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla pandemi dönemine çok daha önceden hazırdık bu sayede hizmetlerimizde herhangi bir olumsuz etki gözlemlenmemiştir.

İşletmemizde gönül rahatlığı ile her türlü halı, koltuk, yatak, yorgan, nevresim, battaniye, yastık vb. eşyalarınızı yıkatabilirsiniz.

Halkalı Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatlarımız çeşitli yıkama ve temizlik yöntemlerine göre değişiklikler göstermektedir. Bunun nedeni, her halının kendine has bir hammadde ile üretiliyor olmasıdır. Örneğin; bir İpek halı ile Shaggy halı aynı tekniklerle yıkanamaz. Bunun dışında boya, dokuma tekniği ve inatçı leke türleride diğer etkenlerdir.

Bu yüzden halı yıkama fiyatları değişkenlikler gösterir. İşletmemiz her halının üretici talimatlarına tam olarak uyar ve halınızda hiçbir hasara neden olacak uygulama kullanılmaz.

En sağlıklı halı yıkama fiyatını belirlememiz için bugün bizi arayın. Uzmanlarımız gün boyu çağrılarınızı bekliyorlar.

İşletmemizde halkalı halı yıkama fiyatları, artan maliyetler ve pandemi sürecindeki zor zamanlara rağmen  ZAM yapılmamıştır. Geçen yılın fiyatları halen geçerlidir.

Halkalı Ardi Halı Yıkama Derinlemesine Temizliğin Adresi

Halkalı’da Size En Yakın Halı Yıkama için TIKLAYIN!

TIKLA ARA