Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar halı yıkama servisi arıyorsanız bize güvenebilirsiniz. Daha derin, daha uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir ev sunan profesyonel bir halı yıkama şirketiyiz.

Bağcılar halı yıkama hizmeti, üstün temizlik, ekonomik fiyat, güler yüzlü hizmet anlayışı ve % 100 hijyen garantili yıkama burada!

Hizmet verdiğimiz bölgelerdeki müşterilerimiz uzun süredir bizimle çalışan ve hizmetlerimizden mutlu olan insanlardan oluşmaktadır. Özel ihtiyaçlarınız, siz ve aileniz için daha temiz, sağlıklı bir ev ortamını sağlamak için profesyonel olarak eğitilmiş, çalışkan ve arkadaş canlısı teknisyenlerimize güvenebilirsiniz.

Bağcılar halı yıkama servisi daha derin, daha uzun ömürlü, daha sağlıklı bir halı temizleme deneyimi sunuyor. Ev tipi halı yıkama makinaları çok daha uzun bir kuruma süresi ile sonuçlanan ve halılarınızın tabanında küf ve küf oluşumuna yol açabilen aşırı miktarda su kullanır.

Tescilli endüstriyel halı yıkama makinalarımız sıcak karbonat ekstraksiyon temizleme yöntemimiz ev tipi halı yıkama makinalarından yaklaşık %80 daha az su kullanır ve çok daha iyi sonuçlar alır.

Bağcılar halı yıkama servisi 200 derecenin üzerinde ısıtılmış doğal, yeşil sertifikalı, karbonatlı temizleme solüsyonu kullanarak yüzey ve hav aralıklarındaki kir, toz ve diğer alerjenleri sökmek için milyonlarca küçük kabarcıkla halı zeminine nüfuz eder. Daha sonra gülü ekstraksiyon ekipmanımız, bu sağlıksız zararlıları suyun çoğunluğuyla birlikte %99,9 derinlemesine temizler.

Bu yüzden halılarınız Ardi Halı Yıkama’nın özel kurutma odalarında nemi alınarak %100 oranında bir saat içinde kurur, küf ve zararlıların yeniden oluşmasına karşı uzun süreli koruma sağlar.

Evinizin yakınlarında başka halı temizlemeciler konusunda bir seçeneğiniz olduğunu biliyoruz. Evinize, ailenize ve evcil hayvanlarınıza hak ettiği nezaket ve özenle davranacağımıza söz veriyoruz. Dost canlısı, profesyonel eğitimli teknisyenlerimiz, halılarınızı temizlemeye hazır olmanın çok önemli olduğunu anlıyor, aileniz ve eviniz için üstün ve sağlıklı sonuçlar sunmaktan gurur duyuyorlar.

HİZMETLERİMİZ:
  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Halı Saçak Tamiri
İstanbul Stor Perde Yıkama

İstanbul stor perde yıkama hizmetleri, üstün kalitede hijyenik temizliği garanti ediyor. Stor perdeleri kolay yoldan [...]

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama Fabrikası Pamuklu, kadife, viskon, ipek, yün, keten ve sentetik kanepeler için uygundur. [...]

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama hakkında merak ettiklerinizi bu makalede sizler için derledik. Yün ve ipek karışımları, [...]

Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Sararan halı nasıl temizlenir? Halı sararması nasıl geçer? Halınız temizledikten sonra [...]

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Profesyonel Halı Yıkama Servisi Ataköy halı yıkama hizmetleri 25 yılı aşkın süredir, yerel halı [...]

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz? Halkalı halı yıkama servisinde, size en iyi halı temizleme [...]

Bağcılar Halı Yıkama’da Test Edilmiş ve Kanıtlanmış Üstün Sonuçlar

Sıcak karbonat ekstraksiyonu sürecimiz birçok evde lider bağımsız hava kalitesi laboratuvarı tarafından test edildi. Laboratuar, Ardi Halı Yıkama’nın halı zemininde yaygın olarak bulunan ev alerjenlerinin %98’ini çıkardığını tespit etti. Test edilen yaygın alerjenler köpek ve kedi kepeği ve toz alerjenleridir.

Bölgenizdeki en iyi halı yıkama söz konusu olduğunda, Ardi Halı Yıkama en iyi seçimdir. Amacımız size temiz ve sağlıklı bir ev sunmaktır. Umudumuz, gelecek yıllar boyunca uzun süreli bir müşterimiz olmanızdır. Bu topluluğa endüstri lideri hizmetlerle hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Sosyal Medyada Bize Katılın: https://www.facebook.com/ardihaliyikama/

Eyl 19, 2020 @ 20:23
TIKLA ARA