Yenibosna Halı Yıkama

Yenibosna Halı Yıkama

Yenibosna Halı Yıkama – Bahçelievler

Yenibosna halı yıkama firması aradığınızda, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok servis olduğunu biliyoruz – ancak, Ardi halı yıkama halı temizleme yöntemleri hiçbirinde yok!

Yenibosna Halı Yıkama uygun fiyatlarımız ve özelleştirilmiş eşsiz prosesimiz ile halılarınızdaki zararlıları tamamen yok ediyoruz.

Ardi halı yıkama, yakınınızdaki 1 numaralı halı yıkama servisidir. Özel olarak uyarlanmış prosesimiz ve toksik olmayan yöntemlerimiz sayesinde, müşterilerimizin tekrar tekrar güvenini kazanıyoruz ve şimdi sizinkini de kazanmak istiyoruz!

HİZMETLERİMİZ:
  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Halı Saçak Tamiri
İstanbul Stor Perde Yıkama

İstanbul stor perde yıkama hizmetleri, üstün kalitede hijyenik temizliği garanti ediyor. Stor perdeleri kolay yoldan [...]

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama Fabrikası Pamuklu, kadife, viskon, ipek, yün, keten ve sentetik kanepeler için uygundur. [...]

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama hakkında merak ettiklerinizi bu makalede sizler için derledik. Yün ve ipek karışımları, [...]

Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Sararan halı nasıl temizlenir? Halı sararması nasıl geçer? Halınız temizledikten sonra [...]

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Profesyonel Halı Yıkama Servisi Ataköy halı yıkama hizmetleri 25 yılı aşkın süredir, yerel halı [...]

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz? Halkalı halı yıkama servisinde, size en iyi halı temizleme [...]

Halı Yıkamada Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yenibosna Halı Yıkama
Yenibosna Halı Yıkama

Kirli halılardan daha kötü bir şey yok. İç ve dış etkenlere bağlı olarak toplanan bakteri ve kir aileniz ve evcil hayvanlarınız için sağlık sorunlarına neden olabilir. Aslında sadece 1m²’de 200.000’den fazla canlı bakteri organizması bulunabilir. Bu tuvaletinizde bulunandan 4000 kat daha fazla!

Yenibosna halı yıkama servisi olarak temizliği etkili bir şekilde yapmak bize büyük keyif veriyor. Doğal temizleme solüsyonumuz ve birinci sınıf prosesimizle kir, toz ve kalıntılar halı zemininden yüzeye çıkarılır ve %98,9 oranında hijyen sağlanır.

Sonunda eşsiz temizleme yöntemlerimiz ile halılarınız evinizde mis gibi kokar ve odalarınızın hava kalitesi de önemli ölçüde artar.

Profesyonel bir temizlik hizmeti almak için bugün bizi arayın!

Yenibosna Halı Yıkama

Şimdi yepyeni bir hizmet sunuyoruz. Halılarınız için antiviral bir temizlik olan EN1276 sertifikasına sahip özel bir deterjan sayesinde, uygulamadan sadece 5 dakika içinde halınızdaki zararlıların %99.98’ni temizliyoruz.

öneri: https://www.ardihaliyikama.com/kategori/pratik-bilgiler/

Yenibosna Halı Yıkama Fiyatları

Ardi halı yıkama servisi olarak 25 yıldır temizlik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Her zaman müşterilerimizin memnuniyeti için gayret sarfediyoruz ve bunlardan biride ekonomik fiyat politikamız. Verdiğimiz hizmet göz önünde bulundurulduğunda, artan maliyetler ve pandemi sürecininde etkisiyle ülke olarak zor zamanlardan geçiyoruz. Ancak işletmemiz bu artan maliyetleri hiçbir şekilde müşterilerine yansıtmamaktadır.

Ardi halı yıkamada ZAM YOK! geçen senenin fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyoruz!

Fiyatlarımız halı türü, boyama tekniği ve inatçı leke türlerine göre farklı uygulamalar içerdiği için farklılıklar göstermektedir. En iyi fiyatlamayı yapabilmemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Uzmanlarımız yardımcı olmak için günboyu çağrılarınızı bekliyor olacaklar.

Sağlıklı bir yaşam dileklerimizle – Ardi Halı Yıkama

 

Haz 29, 2021 @ 19:27
TIKLA ARA