Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama Hizmetleri

Bakırköy halı yıkama servisi olarak, çeyrek asırdır osmaniye, dikilitaş, zuhuratbaba ve incirli başta olmak üzere tüm Bakırköy halkına kesintisiz, profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Halılarınız servisimizde sadece size özel olarak yıkanmaktadır. Türkiye’de ilk kez işletmemiz tarafından geliştirilen kişiye özel yıkama sistemimizde halılarınız başkalarının halıları ile temas etmeden ve neredeyse el değmeden yalnızca size özel olarak temizlenmektedir.

Özel tasarladığımız makine parkurumuzda her yıkama ünitesi sadece tek bir halı yıkama kapasitesine sahip ve her uygulama sonrasında otomatik olarak kendisini dezenfekte eden bir sistemdir. Bu sayede hem elemanlarımızın sağlığını hem de müşterilerimizin sağlığını en üst düzeyde korumuş oluyoruz.

HİZMETLERİMİZ:
  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Halı Saçak Tamiri
İstanbul Stor Perde Yıkama

İstanbul stor perde yıkama hizmetleri, üstün kalitede hijyenik temizliği garanti ediyor. Stor perdeleri kolay yoldan [...]

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama Fabrikası Pamuklu, kadife, viskon, ipek, yün, keten ve sentetik kanepeler için uygundur. [...]

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama hakkında merak ettiklerinizi bu makalede sizler için derledik. Yün ve ipek karışımları, [...]

Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Sararan halı nasıl temizlenir? Halı sararması nasıl geçer? Halınız temizledikten sonra [...]

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Profesyonel Halı Yıkama Servisi Ataköy halı yıkama hizmetleri 25 yılı aşkın süredir, yerel halı [...]

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz? Halkalı halı yıkama servisinde, size en iyi halı temizleme [...]

Bakırköy halı yıkama servisi sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsiyor ve sağlığa zararlı kimyasallar içermeyen, tamamen doğal halı şampuanları kullanıyor. Patentli yıkama yöntemlerimiz sayesinde halılarınız daha uzun ömürlü ve ilk günkü parlaklığına kavuşuyor. Aynı zamanda evinizin oksijen kalitesini ciddi anlamda artırarak yaşam kalitenize önemli katkıda bulunuyor.

Bakırköy halı yıkama fiyatları

Bakırköy halı yıkama servisiniz olarak verdiğimiz hizmet kalitesine bağlı, piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde özenle hazırladık.

Günümüzde yüzlerce çeşit halı üretilmektedir, bu sayede her halının kendine has bir yıkama yöntemi bulunmakta ve her halı kendi yıkama talimatlarına göre yıkanmak zorundadır. Talimatlar dışında bir yıkama işlemi yapılması halinde halılarınızı kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Halı yıkama talimatları genellikle halınızda bulunan etikette veya garanti koşullarının bulunduğu üretici belgesinde bulunur.

En iyi fiyatlamayı yapabilmemiz için bugün bizi arayabilirsiniz.

İşletmemiz süper hızlı servis ağı ile halılarınızı aynı gün teslim alır, söz verdiği tarihte adresinize mutlaka teslim eder.

Uzmanlar uyarıyor: ortalama bir ev halısı maksimum altı ayda bir profesyonel servislerce yıkanmalıdır.

Bakırköy’de yakınlarınızda birçok halı yıkama servisi bulabilirsiniz. Ancak hiçbirisinde işletmemizin sunduğu fırsatları bulamazsınız. Bunu size gönül rahatlığı ile garanti ediyoruz. Herşeyden önce kişiye özel yıkama sistemimiz sayesinde herhangi bir bulaşı riski ile karşılaşmadan güvenle halılarınızı tüm akar, mayt, alerjen ve mikroorganizmalardan temizlenmesini sağlıyoruz.

Bugün profesyonel bir halı yıkama deneyimi için servisimizi arayın!

Sık sorulan sorular sayfamızıda inceleyin: https://www.ardihaliyikama.com/sss/

Facebook’ta bize katılın: https://www.facebook.com/ardihaliyikama/

Bakırköy Halı Yıkama
Bakırköy Halı Yıkama

 

Son Güncelleme: May 23, 2020 @ 18:05

 

TIKLA ARA