Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama firmasımı arıyorsunuz? Bölgenizde birçok halı yıkama servisi bulabilirsiniz, ancak Ardi halı yıkamanın etkili, profesyonel temizlik yöntemlerini hiçbir yerde bulamazsınız!

Ardi Halı Yıkama Türkiye’de bir ilk olan “Kişiye Özel Halı Yıkama” sistemleri ile hizmet vermektedir.

Kişiye Özel Halı Yıkama Nedir?

Kişiye özel yıkamada halılarınız başkalarının halıları ile temas etmez, yıkamanın her aşamasında yalnızca bir tek halı yıkanmakta, ve her seferinde taze temiz su kullanılmaktadır. Sistem her yıkama sonunda kendisini dezenfekte ederek bir sonraki yıkamaya hazır hale gelir.

Bu sistem sayesinde hiçbir şekilde bulaşı yaşanmaz! Kişiye özel yıkama yöntemi sağlığınız açısından son derece önemli olduğundan tercih edilmesi gereken en iyi yöntemdir.

Sefaköy halı yıkama hizmeti verdiğimiz yerlerin başında gelmektedir. Hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde mutlu müşterilerimiz bizden aldıkları temizlik hizmetini çevrelerine de tavsiye etmektedirler.

Sefaköy Halı Yıkama
Sefaköy Halı Yıkama
HİZMETLERİMİZ:
  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Halı Saçak Tamiri
İstanbul Stor Perde Yıkama

İstanbul stor perde yıkama hizmetleri, üstün kalitede hijyenik temizliği garanti ediyor. Stor perdeleri kolay yoldan [...]

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama Fabrikası Pamuklu, kadife, viskon, ipek, yün, keten ve sentetik kanepeler için uygundur. [...]

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama hakkında merak ettiklerinizi bu makalede sizler için derledik. Yün ve ipek karışımları, [...]

Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Sararan halı nasıl temizlenir? Halı sararması nasıl geçer? Halınız temizledikten sonra [...]

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Profesyonel Halı Yıkama Servisi Ataköy halı yıkama hizmetleri 25 yılı aşkın süredir, yerel halı [...]

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz? Halkalı halı yıkama servisinde, size en iyi halı temizleme [...]

İşletmemizde kullandığımız deterjanlar tamamen doğal ve insan sağlığı için hiçbir zararlı kimyasal barındırmayan vegan halı şampuanlarından oluşmaktadır. Özel solüsyonlarımız %100 hijyen sağlamanın dışında halınızın uzun süre hijyenik kalmasını sağlar. Evde periyodik bakımlarını doğru biçimde yaptığınızda hem halınızın ömrü uzar hem de uzun süre boyunca hijyenik kalması sağlanır, akar, mayt ve alerjenlerin üreme alanı oluşturmasına mani olur.

Ardi halı yıkama bir franchise oluşumu değildir. Bölgesel hizmet veren yerel bir aile işletmesidir. İşletme politikalarımız, samimi, güleryüzlü, eğitimli ve işini aşkla yapan bir ekip ruhu oluşturmaktır. Böylece mutlu müşterilere sahip oluyor uzun soluklu çalışmalar yapıyoruz.

Fiyatlarımız, verdiğimiz hizmet kalitesi, kullandığımız kaliteli ürün ve ekipmanlar baz alındığında piyasa koşullarında en ekonomik olacak şekilde dizayn edilmiştir.

Her halı türü farklı bir yıkama yöntemine sahip olduğundan, standart bir fiyat belirlenmesi mümkün değildir. Sağlıklı bir fiyatlama için bugün bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz günün her saati çağrılarınızı bekliyorlar.

Halılarınızı gönül rahatlığı ile servisimizde yıkatabilirsiniz. Halılarınız bizimle güvende!

Facebook’ta bize katılın: https://www.facebook.com/ardihaliyikama/

Son Güncelleme: Eyl 19, 2020 @ 22:01

TIKLA ARA