İkitelli Halı Yıkama

İkitelli Halı Yıkama

İkitelli Halı Yıkama

İkitelli halı yıkama servisinde kişiye özel halı yıkama sistemleri bulunmaktadır. İşletmemizde yıkanan halılarınız, başkalarının halısı ile karışmadan ve sistemin her ünitesinde tek halı yıkanacak şekilde özenle dizayn edilmiş, Türkiye’nin ilk kişiye özel yıkama sistemidir.

Servisimiz, tamamen doğal, vegan halı şampuanları kullanarak, sağlığınız için maksimum önlem almaktadır. Covid-19 ile mücadele kapsamında halı yıkama hizmetlerimiz tamamen koruma altına alınmış, eleman ve müşteri sağlığı için en üst düzeyde tedbirler hayata geçirilmiştir.

Bunlarda ilginizi çekebilir: https://www.ardihaliyikama.com/sss/

Bu sebeple halılarınızı servisimizde güvenle yıkatabilirsiniz.

Bugün bölgenizde birçok halı yıkama firması bulabilirsiniz, ancak Ardi halı yıkama servisinin sizlere sunmuş olduğu üstün kalitede temizlik yöntemlerini yanlızca işletmemizden alabilirsiniz.

Halı yıkama servisimiz, tüm halı türlerinin temizliğinde tam bir profesyoneldir. Eğitimli elemanlarımız ve son teknoloji ürünü malzemelelerimiz sayesinde %100 müşteri memnuniyeti ve %100 hijyen amaçlanmış olup tüm bu koşulları piyasa koşullarında en ekonomik fiyat politikası ile taçlandırıyoruz.

Servisimiz İkitelli bölgesinde çeyrek asırdır yaklaşık 2,5 milyon m² halı yıkama işlemi gerçekleştirmiştir. Bu süreçte oluşan müşteri portföyümüzün tamamı hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin tavsiyesi ile oluşmaktadır.

HİZMETLERİMİZ:
  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Stor Perde Yıkama
  • Zebra Perde Yıkama
  • Halı Tamiri
  • Halı Saçak Tamiri
İstanbul Stor Perde Yıkama

İstanbul stor perde yıkama hizmetleri, üstün kalitede hijyenik temizliği garanti ediyor. Stor perdeleri kolay yoldan [...]

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama Fabrikası Pamuklu, kadife, viskon, ipek, yün, keten ve sentetik kanepeler için uygundur. [...]

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama hakkında merak ettiklerinizi bu makalede sizler için derledik. Yün ve ipek karışımları, [...]

Sararan Halı Nasıl Temizlenir?

Sararan Halı Nasıl Temizlenir? Sararan halı nasıl temizlenir? Halı sararması nasıl geçer? Halınız temizledikten sonra [...]

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Profesyonel Halı Yıkama Servisi Ataköy halı yıkama hizmetleri 25 yılı aşkın süredir, yerel halı [...]

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama Servisi mi Arıyorsunuz? Halkalı halı yıkama servisinde, size en iyi halı temizleme [...]

Fabrikamız, İkitelliye aynı gün süper hızlı servis hizmeti vermektedir. Bu yüzden en yakın İkitelli halı yıkama firması hizmetine servisimiz sayesinde ulaşabilirsiniz. Halılarınız her koşulda bize emanet!

İkitelli Halı Yıkama
İkitelli Halı Yıkama

Servisimiz halılarınızı üretici talimatnamesine uygun olarak temizlemektedir. Talimatlar dışında bir işlem yapılması önerilmez ve servisimizde herhangi bir talimat dışı uygulama yapılmamaktadır.

Ancak bazı durumlarda inatçı lekeler için tavsiye edilen yıkama yöntemleri cevap vermeyebilir. Bu gibi durumlarda çeşitli kimyasallar kullanılmaktadır. Böyle bir konu ile karşılaşıldığında müşteri bilgilendirilir ve onayınıza müteakip işlem gerçekleştirilir. Burada dikkat edilmesi gereken şey ise bu işlemin kesin sonuç vereceği garanti edilemez.

Halı yıkama makina parkurumuzun her ünitesinde tek bir halı yıkanmaktadır. Her yıkama sonunda sistem kendisini otomatik olarak dezenfekte eder ve yeni bir yıkama için tamamen hijyenik bir ortamı hazırlar. Bu sayede herhangi bir bulaşı eşyalarınıza bulaşmaz.

Bugün profesyonel bir halı yıkama hizmet almak için bize ulaşın.

Facebook’ta bize katılın: https://www.facebook.com/ardihaliyikama/

Son Güncelleme: May 23, 2020 @ 17:31

TIKLA ARA